Zpět do obchodu

Registrace

BIO KYOSUN ROOIBOS 60 G

Přinášímepro vás novinku – jemně mletý Bio Kyosun Rooibos! Nasládlá karamelová chuť, 100 % bez kofeinu, odbourává stres a je plný antioxidantů! 

290 Kč

BIO KYOSUN ROOIBOS 60 G

Kód: A117

Přinášímepro vás novinku – jemně mletý Bio Kyosun Rooibos! Nasládlá karamelová chuť, 100 % bez kofeinu, odbourává stres a je plný antioxidantů! 

Bio Kyosun Rooibos je jemně mletý prášek z keře čajovce kapského.Domovinou tohoto červeného čaje je malá oblast v horách Jihoafrické republiky. Samotný rooibos je oblíbený po celém světě.


Rooibos můžete pít bez omezení! Protože neobsahuje žádný kofein, ale je plný antioxidantů a minerálů, můžete si ho dopřávat kdykoli v průběhu dne a v jakémkoli množství! Vhodný je pro děti, těhotné, ale i pro ty, kteří milují teplé nápoje a jsou citlivější na kofein nebo tein obsažený v čaji. Je skvělým doplňkem i pro ty, kteří si rádi dopřejí nasládlý nápoj, ale chtějí se vyhnout přidanému cukru nebo ochucovadlům.

 

Jak se mletý rooibos připravuje? 
Jeden sáček (jednu porci rooibosu) lehce vysypete do uzavíratelné láhve, přilijete 300 ml – 1,5 l vody a pak stačí jen protřepat. Na zahřátí je nejlepší zalít rooibos vodou do 70 °C, naopak studený rooibos osvěží a doplní váš pitný režim. Rooibos má nasládlou chuť připomínající karamel nebo oříšky. I tak si ho ale můžete dochutit šťávou z ovoce nebo sirupem podle vaší chuti. 


Bakení Bio Kyosun Rooibos obsahuje 30 ks sáčků, každý o 2 g.

 

 

Jméno značky: Kyosun s.r.o.
Kategorie: Čaje & Káva
Dostupnost: Skladem (48 ks)
290 Kč
320 Kč Ušetříte 9 % 252,17 Kč bez DPH

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Teď už vám žádné novinky neutečou!

Vložte svůj email a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.